1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом


1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Сьогодні ми підтримуємо тих, хто інфікований ВІЛ, хворий на СНІД або має таку проблему у своїй сім’ї, висловлюємо скорботу за тими, хто пішов із життя через ВІЛ/СНІД.

Наразі з вірусом імунодефіциту живуть понад 139 тис. українців, 42 тис. осіб є хворими на СНІД. Тому питання протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу є одним з пріоритетних напрямів державної політики України у сфері охорони здоров’я і соціального розвитку та предметом міжнародних зобов’язань.

На Херсонщині діє і має певні результати регіональна соціальна цільова програма протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015 – 2018 роки. У будь-якому куточку області забезпечено доступ до безкоштовного та конфіденційного тестування на ВІЛ, за потреби надається спеціальне лікування, що покращує якість і тривалість життя.

Єдиним способом подолання епідемії вірусу імунодефіциту є зміна поведінки людей, передусім молоді, на більш безпечну щодо можливості інфікування. ВІЛ/СНІД – це проблема раціональності та відповідальності за власне здоров’я.

"Я звертаюся до всіх мешканців області, в першу чергу до молодих людей, які є майбутнім нашої держави, надією на розвиток і процвітання України та Херсонщини: бережіть себе, будьте обережними і розважливими. Цінуйте власне здоров’я, не руйнуйте своє життя легковажними вчинками!" - Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Джерело
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Поделиться с друзьями:
Просмотров: 168
Дата: 1-12-2017
Комментариев: 0
Категория: Все новости / События

З Днем Гідності та Свободи

З Днем Гідності та Свободи
"Сьогоднішній день – День Гідності та Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох із нас, наше бачення світу, своєї держави і себе.
ПОДРОБНЕЕ
21-11-2017

У Херсоні проходитиме обласний місячник боротьби із серцево-судинними захворюваннями

У Херсоні проходитиме обласний місячник боротьби із серцево-судинними захворюваннями
29 вересня відзначається Всесвітній день серця. З цієї нагоди у Херсоні проходитиме обласний місячник боротьби із серцево-судинними захворюваннями.
ПОДРОБНЕЕ
11-09-2017

18 червня Україна відзначає День медичного працівника

18 червня Україна відзначає День медичного працівника
В Херсонській області це значний колектив високопрофесійних, відданих справі лікарів, медичних сестер, співробітників служби «Екстреної медичної допомоги», працівників медичних та фармацевтичних
ПОДРОБНЕЕ
16-06-2017

Сьогодні херсонці долучились до Всесвітнього дня донора

Сьогодні херсонці долучились до Всесвітнього дня донора
В обласному центрі служби крові сьогодні аншлаг. У Всесвітній день донора жителі Херсона долучились до акції здачі крові. Приходили організованими групами від установ та організацій, а також ті, хто
ПОДРОБНЕЕ
14-06-2017

Веб-портал "Он-лайн будинок юстиції" вже працює

Веб-портал
Про Веб-портал, «Он-лайн будинок юстиції», «Шлюб за 24 години» та дію інших проектів Мін`юсту на території Херсонської області говорили сьогодні з начальником Головного територіального управління
ПОДРОБНЕЕ
25-05-2017
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 14 дней со дня публикации.
О сайте
Авторизация
«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031